برگزاری مجمع عمومی سالانه انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اتاق تبریز، مجمع عمومی عادی سالانه انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه ۱۴ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور نماینده اتاق بازرگانی تبریز تشکیل شد.

حاضرین در این مجمع پس از استماع گزارش های عملکرد هیئت مدیره، خزانه دار و بازرس قانونی و طرح سوالات از سوی اعضا و ارائه پاسخ لازم از سوی هیئت مدیره، گزارش عملکرد اجرایی و مالی هیئت مدیره را تصویب کرده و در آخر این نشست، انتخابات اعضای هیات مدیره با رای گیری انجام شد.

در این جلسه از سوی اعضای انجمن، محمدعلی نجاری کهنمویی، روزبه عرفان، حسن صدیقی، جواد اعتماد، عبدالحسین محجل امامی، محمدرضا باقری و محمدرضا جداری سفیدگری به مدت سه سال به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و سیدعلی اشرفی موسوی نیز به مدت یک سال به عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.  

https://www.tzccim.ir/News/3615/

کسب رتبه جدید

شرکت مهندسین مشاورشیب راه تدبیر با پایبندی به تعهد خود در ارائه بهینه خدمات مهندسی به هم میهنان عزیز با افتخار به استحضار می رساند موفقیت ارزشمند دیگری نصیب شرکت مهندسین مشاور شیب راه شده و صلاحیت رشته سازه ومقاوم سازی به سیاهه صلاحیت های دیگر شرکت افزوده شده است.

ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاشهای صادقانه مدیران ،کارشناسان و کارکنان این شرکت، همچنین دلگرمی از سوی کارفرمایان گرانقدر، امیدواریم با موفقیت های روزافزون، موجبات توسعه و ارتقاء خدمت رسانی مطمئن ومطلوب تری رابرای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آوریم.

کسب پایه جدید

شرکت مهندسین مشاور شیب راه تدبیر موفق به کسب پایه ۳ تخصص انتقال نیرو گردید.

این موفقیت را به جامعه مهندسان و شهروندان عزیز تبریک عرض می‌نماییم.

تالار مذاکرات سرمایه گذاری شهری با حضور شرکتهای داخلی و خارجی و نهادهای شهری

جمهوری اسلامی ایران در دهه های اخیر در حوزه های علمی و فنآوری توانسته است سرآمد کشورهای منطقه  باشد و رتبه های مناسب جهانی را کسب نماید ولی بنا بدلایل متعدد که خارج از حوصله این مقال است  در حوزه اقتصادی نتوانسته است به موقعیت تعریف شده در برنامه های تعریف شده برسد.

اکنون که در نیمه دوم برنامه بیست ساله و سند چشم انداز توسعه هستیم ازاهداف تعریف شده ، فاصله معنی دار و زیادی  داریم و دلایل آن نیز متعدد است . در بررسی دلایل عدم توفیق در حوزه اقتصادی و توسعه ، اکثر صاحب نظران معتقدند که ریل لازم برای حرکت قطار توسعه در کشور وجود ندارد یا به بیان دیگر با ساز و کار و زیر ساختهای اداری و کسب و کار موجود نمیتوان به توسعه رسید . در یک تشبیه ساده ، فضای کسب و کار و زیر ساختهای قانونی و ساختاری کشوری مانند امارات یا هنگ کنگ شبیه بزرگراه عریض و بدون شیب و بدون مانع است که امکان حرکت فعالین اقتصادی با سرعت مطمئنه و بدون ریسک وجود دارد بدون اما همان مسیر برای فعالین اقتصادی کشورمان به مانند مسیر کوهستانی صعب العبور با موانع زیاد وشیب  تند و ریسک فراوان است و حرکت را یا غیر ممکن و یا بسیار سخت مینماید.

اطلاعات کلی تالار

فرایند ثبت نام

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.